Tuotantoratkaisut ja konemyynti


Pasi Vuohelainen

 

Pasi Vuohelainen

 Pintakäsittely ja levyntyöstö

 Toimitusjohtaja

 puh. +358 44 777 6520

 pasi.vuohelainen@innomac.fi

 

 


Jani Vähäsilta

Jani Vähäsilta  Levyntyöstö ja massiivipuun työstö

  Tuotepäällikkö

  puh. +358 44 777 6519

  jani.vahasilta@innomac.fi

 


Timo Rantanen

Timo Rantanen

 Pintakäsittely ja hionta

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6522

 timo.rantanen@innomac.fi

 


Kai Nurminen

 

Kai Nurminen - Innomac Oy

 CNC-työstökeskukset

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6525

 kai.nurminen@innomac.fi

 

 


Heikki Andersson

Heikki Andersson  Alumiinintyöstö

  Tuotepäällikkö

  puh. +358 44 777 6531

  heikki.andersson@innomac.fi

 


Teemu Laaksonen

Teemu Laaksonen

 Bioenergia, kierrätysteollisuus ja palonestojärjestelmät

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6518

 teemu.laaksonen@innomac.fi

 


Tuomas Astikainen

T

 Bioenergia, lämmityskattilat

 Tuotepäällikkö

 puh +358 44 777 6523

 tuomas.astikainen@innomac.fi

 


Kari Kohtamäki

Kari Kohtamäki

 Bioenergia ja massiivipuuntyöstö

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6526

 kari.kohtamaki@innomac.fi
 

 


Huolto & Varaosat


Huolto

puh. +358 44 777 6516

huolto@innomac.fi

 

Varaosatilaukset

puh. +358 44 777 6512

varaosat@innomac.fi

Varaosatilauslomake 


Seppo Nikkola

Seppo Nikkola Varaosatilaukset

 puh. +358 44 777 6521

 seppo.nikkola@innomac.fi

 

 


Marko Ojanen

Marko Ojanen

 Huolto- ja varaosat, Lämmityskattilat

 Varaosa- ja huoltopäällikkö

 puh. +358 44 777 6506

 marko.ojanen@innomac.fi

 


Huolto


Juha Honkakorpi

Juha Honkakorpi

 Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6514

 juha.honkakorpi@innomac.fi

 

 


Pasi Silver

Pasi Silver

  Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6533

pasi.silver@innomac.fi

 

 


Jari Wecksell

Jari Wecksell

  Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6534

 jari.wecksell@innomac.fi

 

 

 


Markkinointi


Maritta Vuorinen

Maritta Vuorinen Markkinointikoordinaattori

 puh. +358 44 777 6530

 maritta.vuorinen@innomac.fi

 

 


Taloushallinto


Kirsi Leimu

Kirsi Leimu Laskutus ja varaosapalvelut

 puh. +358 44 777 6524

 kirsi.leimu@innomac.fi


 


Innomac Oy

Aukioloajat: ma – pe 8 – 16

Sovitusti palvelemme myös muina aikoina.

Tiemestarinkatu 3, 20360 TURKU

 info@innomac.fi

Puh. 02 777 650


Y-tunnus 2310890-3


Yrityksen verkkolaskutustiedot: 

Verkkolaskutusoperaattori: OKOYFIHH

Verkkolaskuosoite: FI81 5716 9020 0721 58   

Tietosuojaseloste

Yleiset sopimusehdot


Kysy lisätietoja


Tilaa uutiskirje

* vaadittu kenttä
Innomacin uutiskirje